Witajcie na naszej stronie

Obydwoje wychowaliśmy się na wsi. Jesteśmy bardzo przywiązani do przestrzeni i natury. Niestety życie zmusiło nas do przeprowadzki i teraz mieszkamy w małym, ciasnym mieszkaniu w centrum wraz z naszą dwójką dzieci. Pewnie nie jedna rodzina może pochwalić się podobną historią.

Nie dajemy się jednak zatrzymać w centrum Warszawy. A jak radzimy sobie z koniecznością mieszkania w mieście. To bardzo proste. Gdy tylko mamy chwilę ruszamy na różnego rodzaju wyjazdy. Oczywiście najczęściej wybieramy miejscowości, w których możemy cieszyć się przestrzenią i naturą, ale nie odrzucamy innych miast. To właśnie w nich najczęściej znajdują się zabytki architektoniczne. Na dłuższe wyprawy także wybieramy polskie kurorty.

Podróżujemy też ze względu na dzieci. Chcemy, żeby nasze pociechy pokochały swoją ojczyznę. Ci, którzy nie widzą, gdzie wybrać się w wolnym czasie, powinni często zaglądać na naszą stronę. Opiszemy Wam dokładnie miejsca przez nas odwiedzone. Być może spotkamy się gdzieś na leśnym szlaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>